Zamknij

Kino Plenerowe w Naratowie

14:35, 23.08.2023 SZ Aktualizacja: 14:35, 23.08.2023
Skomentuj Źródło: TVP VOD Źródło: TVP VOD
Młodzieżowa Rada Gminy Niechlów, Gminna Biblioteka w Niechlowie, Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Sicinach oraz Przedszkole w Sicinach zapraszają mieszkańców gminy na wyjątkowy wieczór filmowy pod gołym niebem.

Informacje wydarzeniu

  • Data: 01.09.2023 (piątek)
  • Godzina: 20:30
  • Miejsce: Orlik w Naratowie

Wszyscy chętni będą mieli okazję obejrzeć film familijny zatytułowany „Był sobie pies”, reżyserowany przez Lasse Hallström.

O filmie

Najlepszym przyjacielem człowieka jest pies. Lecz kto jest najlepszym przyjacielem dla psa? Historia koncentruje się wokół psa Bailey, którego całe życie kręci się wokół pewnego chłopca o imieniu Ethan. Jako młodzi, ich dni są pełne zabawy, ale jak z każdą przyjaźnią, doświadczają one wzlotów i upadków. Gdy życie stawia Ethana przed trudnymi wyzwaniami, Bailey staje przed zadaniem wykazania się wyjątkową lojalnością i odwagą, aby wesprzeć swojego najlepszego przyjaciela.

 

Przygotowania

Jeśli planujesz do nas dołączyć, zachęcamy do przyniesienia własnych kocyków lub leżaków. Dla tych, którzy nie mają swoich, serdecznie dziękujemy Kraina Lasów i Jezior - Lokalna Grupa Działania z siedzibą w Siedlisku za wypożyczenie leżaków na ten wieczór - informują pracownicy Biblioteki.

Organizatorzy serdecznie wszystkich mieszkańców na ten wyjątkowy wieczór pełen emocji i wspólnego spędzenia czasu!

(SZ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%