Zamknij

Największe Przeboje Lat 70' Zabrzmią w Domu Kultury w Górze!

16:04, 09.08.2023 SZ Aktualizacja: 16:04, 09.08.2023
Skomentuj
W sali widowiskowej Domu Kultury w Górze już 21 października 2023 r. odbędzie się wyjątkowe wydarzenie muzyczne, na które zaprasza Big Band Domu Kultury w Górze pod batutą Arkadiusza Gustawa. Planowane są dwa koncerty, które odbędą się o godzinach 17:00 i 19:30. To nie tylko koncerty, ale prawdziwe, niezwykłe show!

Gość Specjalny: Mikołaj Lisowski

W roli gościa specjalnego pojawi się Mikołaj Lisowski – znakomity instrumentalista, instruktor i muzyk, który grał na wielu scenach i robi to nadal. Współtworzy m.in. zespół Älskar. Obecność tak wybitnego artysty na pewno doda wydarzeniu blasku.

Bilety Już w Sprzedaży

Bilety na koncerty dostępne są od sierpnia, a już minął tydzień od rozpoczęcia sprzedaży. Niesamowicie, prawie połowa biletów z puli na dwa koncerty została już sprzedana. Organizatorzy z Domu Kultury w Górze są pełni entuzjazmu i deklarują, że wydarzenie będzie największym wydarzeniem muzycznym tego roku w sali widowiskowej DK. Zadbają o każdy szczegół, a przygotowania idą pełną parą.

Kup Bilet Online

Bilety są dostępne online pod tym linkiem. Nie przegap tej niezwykłej okazji, aby posłuchać największych przebojów lat 70' i wyruszyć na niezwykłą podróż muzyczną po całym świecie!

"To będzie ogromne show! Widzimy się 21 października w sali widowiskowej DK." - piszą organizatorzy z Domu Kultury w Górze.

Nie zwlekaj, zarezerwuj bilet i bądź częścią tej niezwykłej nocy pełnej muzyki!

(SZ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%