Zamknij

I Osetniańskie Ludowe Granie w najbliższą sobotę!

11:34, 17.08.2023 SZ Aktualizacja: 11:35, 17.08.2023
Skomentuj Źródło: Osetnopolanie (FB) Źródło: Osetnopolanie (FB)
W najbliższą sobotę (19 sierpnia) mieszkańcy Osetna i okolicznych miejscowości będą mieli wyjątkową okazję spędzić czas w rytmach tradycyjnej muzyki ludowej. I Osetniańskie Ludowe Granie rozpocznie się dokładnie o godzinie 15:00. Wydarzenie obfituje w szereg atrakcji.

Bogaty program i mnóstwo atrakcji

Uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z różnorodnością kultury ludowej dzięki występom takich zespołów śpiewaczych, jak:

  • NIEZAPOMINAJKI
  • OLBRACHTOWICZANKI
  • SĄSIADECZKI
  • PERŁA
  • KRUKOWIANIE
  • CHÓR HARFA
  • DĘBIOKI

Nie tylko melomani będą zadowoleni. Dla najmłodszych przygotowano szereg atrakcji. Animatorka dla dzieci, dmuchańce oraz liczne stanowiska gastronomiczne mają za zadanie umilić czas wszystkim uczestnikom.

Podziękowania organizatorom

Organizacja takiego wydarzenia to nie lada wyzwanie. Wielu ludzi poświęciło swój czas i energię, aby doprowadzić do jego realizacji. Wśród nich szczególne podziękowania należą się dyrektorowi Domu Kultury w Górze, Panu Arkadiuszowi Gustawowi. Jak podkreślają Osetnopolanie: "Ciężka praca, której efekty zobaczymy i usłyszymy już 19 sierpnia. Czekamy na was".

Do zobaczenia w Osetnie!

Zachęcamy do przybycia i wspólnego świętowania tradycji i kultury ludowej w Osetnie! Niech I Osetniańskie Ludowe Granie stanie się wydarzeniem, które na długo zapadnie w pamięci uczestników.

(SZ)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%