TworzymyGłos Regionu

Plan genialny: telewizor na plecy, reszta łupów w torbę

Czwartek, 19 lipca 2018 o 14:23, aktualizacja Wtorek, 31 lipca 2018 o 11:06, autor: 1 5160
Plan genialny: telewizor na plecy, reszta łupów w torbę

22-latni złodziej ukradł z jednego z mieszkań sprzęt RTV, który wyniósł w torbie podróżnej, natomiast telewizor, ze względu na jego rozmiar, mężczyzna postanowił ponieść na plecach. Zdarzenie zarejstrował pobliski monitoring. Policja złapała sprawcę po dwóch dniach od kradzieży.

Pokrzywdzony zgłosił policji kradzież telewizora, kina domowego, laptopa, dekodera, krótkofalówki oraz gry komputerowej. Górowscy policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania złodzieja, który skradł sprzęt z mieszkania na terenie miasta. 22-letniego sprawcę odnaleziono po dwóch dniach.

- Mężczyzna wszedł do mieszkania pod nieobecność właściciela przez uchylone okno. Górowianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Policjanci udowodnili 22-latkowi również kradzież dwóch rowerów o wartości 1500 złotych. Sprawca usłyszał już zarzuty obu kradzieży, a za popełniony czyn odpowie przed sądem.  - informuje oficer prasowy KPP w Górze, Agnieszka Połczyk.

Złodziejowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(julka)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Zlodziej
01.08.2018 23:37

Cwel mi ukradł telefon nie poszlem na policje odzyskalem swoje ale ludzie bez honoru tak maja zwykle paly

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.