TworzymyGłos Regionu

Policja w Górze: Akcja prędkość

Sobota, 10 lipca 2021 o 11:51, aktualizacja Sobota, 10 lipca 2021 o 12:03, autor: 0 1125
Policja w Górze: Akcja prędkość

W dniu 8 lipca na terenie powiatu górowskiego policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego przeprowadzili akcję prędkość mającą na celu zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Mając na celu zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, oraz eliminowanie nietrzeźwych uczestników na drogach, po raz kolejny górowscy policjanci na terenie całego powiatu przeprowadzili akcję „ PRĘDKOŚĆ ”. Podczas działań policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego, dokonali kontroli 26 pojazdów w trakcie których ujawniono 23 wykroczenia, związane
z przekroczeniem prędkości.

Ponadto zatrzymano 2 uczestników ruchu drogowego, którzy kierowali rowerem i motorowerem będąc pod wpływem alkoholu. Informujemy, że działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym będą stale prowadzone, i mają na celu ujawnienie maksymalnej liczby osób nie stosujących się do przepisów ruchu drogowego oraz nietrzeźwych kierujących, którzy stanowią największe zagrożenie w ruchu.

(KPP Góra)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.