TworzymyGłos Regionu

Pożar w Drozdowicach Małych: Chcą wrócić do życia sprzed pożaru (ZBIÓRKA)

Czwartek, 23 marca 2023 o 19:21, autor: 0 637
Pożar w Drozdowicach Małych: Chcą wrócić do życia sprzed pożaru (ZBIÓRKA)

Mieszkańcy Drozdowic Małych w gm. Wąsosz zostali dotknięci tragedią. Ich dom został doszczętnie zniszczony w pożarze, który wybuchł w niedzielę 19 marca. Pożar zniszczył cały dorobek życia mieszkańców, którzy teraz proszą o pomoc w powrocie do normalnego życia. Wystartowała internetowa zbiórka.

Pożar wybuchł nad ranem, a strażacy zostali wezwani na miejsce zdarzenia przez mieszkańców. Kiedy pierwsi strażacy dotarli na miejsce, ogień już całkowicie objął dach i część poddasza budynku. Mieszkańcy, którzy sami zdołali się ewakuować, na szczęście nie ucierpieli w wyniku pożaru. W akcji gaśniczej, w której wzięło udział 7 zastępów, trwała około pięciu godzin. Po zakończeniu akcji strażacy przez kolejne godziny dozorowali pogorzelisko.

W wyniku pożaru pan Andrzej i pani Urszula stracili cały swój dorobek życia i teraz potrzebują pomocy. W związku z tym, że tak wiele osób chce im pomóc, wystartowano z internetową zbiórką. Aktualnie zebrano już blisko 10 tysięcy złotych, co jest dowodem na to, że ludzie potrafią się zjednoczyć w trudnych sytuacjach i pomóc potrzebującym.

LINK DO ZBIÓRKI.

W opisie zbiórki można przeczytać, że największym pragnieniem mieszkańców jest powrót do życia sprzed pożaru. Niestety, ich samodzielne stawienie czoła wszelkim trudnościom będzie bardzo trudne. Dlatego, każda dodatkowa pomoc, jaką otrzymają, będzie dla nich miała ogromne znaczenie. Mieszkańcy Drozdowic Małych wraz z rodziną proszą o każdą formę wsparcia i pomocy, która pomoże im powrócić do normalnego życia.

Oby ta sytuacja była dla nas wszystkich przypomnieniem, że nie zawsze życie toczy się tak, jakbyśmy tego chcieli. Potrzebujemy jedni drugich, by przetrwać w trudnych momentach. Teraz, kiedy mieszkańcy Drozdowic Małych potrzebują naszej pomocy, warto zrobić wszystko, by pomóc im wrócić do normalności.

Źródło/foto: szczytny-cel.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.