TworzymyGłos Regionu

Sokół Niechlów z nowym zarządem

Środa, 07 lipca 2021 o 10:52, autor: 0 1144
Sokół Niechlów z nowym zarządem

Po rezygnacji zarządu klubu, członkowie na wczorajszym (6 lipca) Walnym Zebraniu wybrali nowy zarząd. Prezesem klubu został Paweł Woziński, a członkami Paweł Tupiec oraz Krzysztof Kopaniecki. Zmienił się także skład Komisji Rewizyjnej, w której skład wchodzą teraz Tomasz Pasierbek oraz Michał Tycki.

Wiesław Świerszcz, który był prezesem klubu przez ponad 7 lat podziękował zawodnikom za dotychczasową współpracę oraz życzył powodzenia w dalszej drodze

My dziękujemy panu Wiesławowi za wykonywanie tak ciężkiej pracy przez te wszystkie lata, zaangażowanie w rozwój klubu i poświęcony czas. Życzymy dużo zdrowia i powodzenia w dalszej działalności zawodowej i społecznej

Na spotkaniu obecny był również Michał Frąckowiak, który także podziękował Wiesławowi Świerszczowi.

- Bardzo serdecznie dziękuję za możliwość współpracy z panem. Wiem, że prowadzenie tak małego klubu mogłoby się wydawać proste, jednak nic bardziej mylnego. Wiem, że poświęcił pan mnóstwo czasu na to, aby ten klub mógł funkcjonować. Gratuluję nowemu prezesowi i życzę powodzenia. Cieszę się, że widzę dzisiaj tylu chętnych i zaangażowanych zawodników. Jestem pewny, że przy pracy, którą będziecie wkładać w grę, zajdziecie bardzo wysoko i tego z całego serca Wam życzę. Mogę zapewnić, że będę Was wspierał zawsze kiedy będzie tego potrzebowali, moje drzwi są zawsze otwarte. - mówił.

(Urząd Gminy Niechlów)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.