TworzymyGłos Regionu

Spełniamy marzenie Nataszy z Góry

Wtorek, 09 lutego 2021 o 09:53, autor: 1 5188
Spełniamy marzenie Nataszy z Góry

Natasza ma 13 lat i mieszka w miejscowości Góra w woj. Dolnośląskim. Zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym i jej największym marzeniem jest tablet z mówikiem. Pomóż proszę. Podaruj 5-10 zł.. Razem możemy góry przenosić.

Link do zbiórki: https://www.wishsurfing.pl/zbiorka/435

Natasza od urodzenia cierpi na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce. Dziewczynka nie chodzi i nie siedzi samodzielnie, nie mówi, jest upośledzona umysłowo w stopniu głębokim, ma wadę wzroku. Dodatkowo kilka miesięcy temu zdiagnozowano u niej padaczkę. Ze względu na stan zdrowia wymaga całodobowej opieki i intensywnej rehabilitacji.
Podczas jednego z turnusów rehabilitacyjnych Natasza miała okazję wypróbować program do wspomagania mowy Mówik zainstalowany na tablecie jednego z kolegów. Urządzenie bardzo jej się spodobało. Dlatego taki sprzęt byłby dla niej idealnym prezentem, który wspomógłby jej rozwój i pozwolił komunikować się z otoczeniem. Każdy może nam pomóc wpłacając drobną kwotę.  Dla nas to kolosalna pomoc, gdyż dzięki takiemu wsparciu uszczęśliwiamy wiele chorych dzieci, a radość dziecka to również ogromna radość rodziców, których ze względu na wysokie koszty leczenia i rehabilitacji dzieci nie stać przeważnie nawet na małe przyjemności. Gdy choruje dziecko, choruje cała rodzina. A dzieciństwo jest
tylko jedno.  I każde dziecko powinno mieć chociaż trochę radości i beztroski. W okresie pandemii, ze względu bezpieczeństwo naszych podopiecznych my również aktualnie nie odwiedzamy dzieci. Jesteśmy zmuszeni z korzystania z usług kurierskich. Niestety aktualna sytuacja spowodowała, że samotność nieuleczalnie chorych dzieci jeszcze wzrosła.  Dla chorych dzieci zarażenie wirusem to wyrok dlatego są aktualnie całkowicie izolowane i praktycznie zamknięte w domach. 
  
Obecnie w bazie fundacji na swój magiczny moment czeka ponad 1000 ciężko chorych dzieci z całej Polski.  Pomóżcie nam spełnić ich marzenia. Liczy się każda złotówka. Rodziny, które zmagają się z ciężkimi chorobami dzieci mogą zgłaszać dziecięce marzenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej fundacji www.f-df.pl oraz listownie.
 

Fundacja „Dziecięca Fantazja” - jest organizacją non-profit, posiadającą status Organizacji Pożytku Publicznego. Powstała w 2003 roku. Jej jedynym celem jest wnoszenie radości w życie dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Podopiecznymi fundacji są dzieci zmagające się z nowotworami, niepełnosprawnością, wadami wrodzonymi i chorobami genetycznymi. Misją Fundacji Dziecięca Fantazja jest dotarcie do wszystkich cierpiących dzieci w Polsce, aby wnieść w życie dzieci i ich rodzin iskierkę radości, wiary i nadziei. Fundacja działa na rzecz polskich dzieci. Przez 16 lat działalności spełniła ponad 7000 najskrytszych fantazji. Fundatorami marzeń są osoby indywidualne, firmy i organizacje.

Więcej na: www.f-df.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~ Dobry człowiek.
09.02.2021 15:55

Podajcie nr.konta to zaraz wplace.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.