TworzymyGłos Regionu

Sprawca zniszczenia przystanku autobusowego zatrzymany

Piątek, 16 lipca 2021 o 14:26, autor: 0 1054
Sprawca zniszczenia przystanku autobusowego zatrzymany

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Górze zatrzymali 19- letniego mieszkańca powiatu górowskiego, który strzelając metalowymi kulkami uszkodził 8 szyb w przystanku autobusowym.

Do zdarzenia doszło w dniu 28 czerwca bieżącego roku, górowska policja została powiadomiona o zniszczonym przystanku autobusowym w Wąsoszu. Wartość zniszczonego mienia została wyceniona na kwotę 3000 złotych. Górowscy kryminalni, w wyniku pracy operacyjnej ustalili a następnie zatrzymali 19-letniego mieszkańca powiatu górowskiego, który przyznał się do zarzucanego mu czynu. W trakcie wyjaśnień sprawca przyznał, ze uszkodzenia przystanku dokonał poprzez strzelanie do szyb zamontowanych w przystanki z pistoletu na metalowe kulki. 19- letni sprawca ma obowiązek naprawienia szkody.

Za powyższe przestępstwo, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Tekst: KPP Góra

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.