TworzymyGłos Regionu

XVI Sesja Rady Gminy Niechlów

Poniedziałek, 22 czerwca 2020 o 09:04, autor: 0 1340
XVI Sesja Rady Gminy Niechlów

Na Sesji Rady Gminy, która odbyła się 18 czerwca Zastępca Wójta Gminy Michał Frąckowiak większością głosów, otrzymał wotum zaufania oraz zostało mu udzielone absolutorium za wykonanie budżetu za 2019 r.

Podczas sesji nie zabrakło podziękowań oraz gratulacji, z tytułu udzielonego absolutorium. Podziękowanie za współpracę w zeszłym roku otrzymał z rąk Michała Frąckowiaka między innymi, Radny Powiatowy Kazimierz Bogucki. Zastępca podziękował również radnym naszej gminy, kierownikom jednostek a także wszystkim pracownikom urzędu.

Rajcowie podczas dzisiejszej sesji obradowali również nad uchwałą dotyczącą raportu o stanie Gminy Niechlów za 2019 r., który przedstawił Zastępca Wójta oraz sprawozdaniem z realizacji rocznego Programu Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

tekst/foto: niechlow.pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.