TworzymyGłos Regionu

Z 4 promilami wsiadł na rower.

Złapali go policjanci z Góry

Wtorek, 13 lipca 2021 o 09:58, aktualizacja Wtorek, 13 lipca 2021 o 10:08, autor: 0 1391
Z 4 promilami wsiadł na rower.

W miniony piątek (9 lipca) policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Górze zatrzymali 33-letniego rowerzystę, mieszkańca powiatu górowskiego. Badanie alkomatem wykazało 4 promile alkoholu w wydychanym powiatrzu.

KPP Góra:

Działania związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, od dawna stanowią piorytet Policji w całym kraju. Najważniejszym elementem, jest eliminowanie zagrożeń w ruchu drogowym a zwłaszcza uczestników, którzy świadomie lekceważą sobie zasady bezpieczeństwa.

Takim przykładem jest 33- letni mieszkaniec powiatu górowskiego, który w dniu 9 lipca bieżącego roku został zatrzymany przez patrol policji, na jednej z dróg publicznych na terenie powiatu górowskiego. Osoba jechała rowerem mając w organizmie prawie 4 promile alkoholu.

Jest to totalny brak odpowiedzialności, za swoje zachowanie. Osoby nietrzeźwe stanowią ogromne zagrożenie w ruchu drogowym, nie tylko dla siebie, ale także dla innych uczestników.

Źródło: KPP Góra

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.