TworzymyGłos Regionu

Z 4 promilami wsiadł na rower.

Złapali go policjanci z Góry

Wtorek, 13 lipca 2021 o 09:58, aktualizacja Wtorek, 13 lipca 2021 o 10:08, autor: 0 1209
Z 4 promilami wsiadł na rower.

W miniony piątek (9 lipca) policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Górze zatrzymali 33-letniego rowerzystę, mieszkańca powiatu górowskiego. Badanie alkomatem wykazało 4 promile alkoholu w wydychanym powiatrzu.

KPP Góra:

Działania związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, od dawna stanowią piorytet Policji w całym kraju. Najważniejszym elementem, jest eliminowanie zagrożeń w ruchu drogowym a zwłaszcza uczestników, którzy świadomie lekceważą sobie zasady bezpieczeństwa.

Takim przykładem jest 33- letni mieszkaniec powiatu górowskiego, który w dniu 9 lipca bieżącego roku został zatrzymany przez patrol policji, na jednej z dróg publicznych na terenie powiatu górowskiego. Osoba jechała rowerem mając w organizmie prawie 4 promile alkoholu.

Jest to totalny brak odpowiedzialności, za swoje zachowanie. Osoby nietrzeźwe stanowią ogromne zagrożenie w ruchu drogowym, nie tylko dla siebie, ale także dla innych uczestników.

Źródło: KPP Góra

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Grunty rolne
Grunty rolne
Pozostałe
Oddam kotka
Oddam kotka
Zwierzęta
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock i od czasu do czasu kliknij w nasze reklamy. Dziękujemy.